تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
ماجرای تیراندازی شبانه چه بود؟ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197634349
1401/04/02

ماجرای تیراندازی شبانه چه بود؟

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره شنیده‌شدن صدای تیراندازی در محدوده تجریش ارائه کرد. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت درباره شنیده‌شدن صدای تیراندازی در محدوده میدان تجریش اعلام کرد: حوالی ساعت ۲۲ سه‌شنبه شب عوامل تجسس کلانتری ١٠١ تجریش به یک دستگاه موتورسیکلت هوندا کلیک ۱۵۰ سی‌سی با دو راکب مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند، اما راکبان موتورسیکلت به محض مشاهده مأموران پلیس سریع متواری شدند. در ادامه، تعقیب و گریز میان پلیس و دو موتورسیکلت‌سوار آغاز شد که در حین فرار، یکی از راکبان موتور اقدام به شلیک چند تیر به طرف مأموران پلیس کرد. در جریان این تیراندازی یک دستگاه خودروی سواری بی‌ام‌دبلیو نیز از ناحیه سقف مورد اصابت گلوله این افراد قرار گرفت.
در نهایت مأموران نیز با رعایت قوانین به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک کردند که همین اقدام موجب شد تا راکب موتورسیکلت کنترل وسیله را از دست داده و بر زمین بیفتد. همچنین ترک‌نشین موتورسیکلت نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت اما متواری شد.
در ادامه راکب موتورسیکلت از سوی مأموران دستگیر و به کلانتری انتقال يافت. همچنین در بازرسی از این فرد یک قبضه سلاح کمری گلاک ساخت آمریکا با ۱۰ تیر جنگی در خشاب، گاز اشک‌آور، چاقو و ابزارآلات سرقت نیز کشف و ضبط شد.
پلیس اعلام کرد: این دو نفر از سارقان مسلح بوده و تلاش پلیس برای دستگیری فرد دوم که مورد اصابت گلوله قرار گرفته اما متواری شده است، همچنان ادامه دارد./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.