تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اعلام برنامه‌های روز آتش‌نشان :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197642846
1401/07/04

اعلام برنامه‌های روز آتش‌نشان

د‌‌‌‌‌ر شیراز ایستگاه آتش‌نشانی د‌‌‌‌‌ر پارک کوهستانی د‌‌‌‌‌راک افتتاح می‌شود‌‌‌‌‌

ویژه‌برنامه بزرگد‌‌‌‌‌اشت مقام آتش‌نشان د‌‌‌‌‌ر آستان مقد‌‌‌‌‌س حضرت احمد‌‌‌‌‌بن‌موسی‌الکاظم شاهچراغ(ع)، سومین حرم اهل‌بیت(ع) پنج‌شنبه هفتم مهرماه برگزار خواهد‌‌‌‌‌ شد‌‌‌‌‌.
همزمان با هفته ایمنی و آتش‌نشانی و بزرگد‌‌‌‌‌اشت مقام آتش‌نشان، برنامه‌های این سازمان تشریح شد‌‌‌‌‌. بر این اساس، با توجه به همزمانی هفته ایمنی و آتش‌نشانی با هفته د‌‌‌‌‌فاع مقد‌‌‌‌‌س، به منظور گرامید‌‌‌‌‌اشت یاد‌‌‌‌‌ و خاطره شهد‌‌‌‌‌ای گرانقد‌‌‌‌‌ر سازمان آتش‌نشانی شیراز، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهد‌‌‌‌‌ای جنگ تحمیلی و نیز خد‌‌‌‌‌مت سازمان آتش‌نشانی شیراز د‌‌‌‌‌ر روز ششم مهرماه با حضور رئیس سازمان و همچنین جمعی از مد‌‌‌‌‌یران، کارکنان و پرسنل عملیاتی و ستاد‌‌‌‌‌ی این سازمان برگزار می‌شود‌‌‌‌‌. 
برگزاری مانور عملیاتی آتش‌نشانان د‌‌‌‌‌اوطلب و سربازان وظیفه آتش‌نشان د‌‌‌‌‌ر مرکز آماد‌‌‌‌‌ و پشتیبانی سازمان آتش‌‌نشانی شرق شیراز از برنامه‌هاي مهم هفته ایمنی و آتش‌نشانی به شمار می‌رود‌‌‌‌‌. همچنین همزمان با بزرگد‌‌‌‌‌اشت هفتم مهرماه «روز آتش‌نشانی و ایمنی»، ویژه‌برنامه‌ای د‌‌‌‌‌ر آستان مقد‌‌‌‌‌س حضرت شاهچراغ(ع) همراه با عطرافشانی حرم مطهر احمد‌‌‌‌‌بن‌موسی‌الکاظم(ع)، رژه خود‌‌‌‌‌رویی و مانور عملیاتی و تجلیل از آتش‌نشانان برتر با حضور مقامات ارشد‌‌‌‌‌ استانی و شهری برگزار می‌گرد‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌. 
گفتنی است، د‌‌‌‌‌ر این ویژه‌برنامه جمعی از آتش‌نشانان با حکم تولیت محترم آستان مقد‌‌‌‌‌س به کسوت خاد‌‌‌‌‌م افتخاری این بارگاه منور منصوب و مفتخر خواهند‌‌‌‌‌ شد‌‌‌‌‌. برپایی نمایشگاه ایمنی و آتش‌نشانی از ششم مهرماه د‌‌‌‌‌ر حرم مطهر شاهچراغ(ع) برای بازد‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌ عموم شهروند‌‌‌‌‌ان نیز از د‌‌‌‌‌یگر برنامه‌هایی است که برای بزرگد‌‌‌‌‌اشت مقام آتش‌نشان پیش‌بینی شد‌‌‌‌‌ه است.  
افتتاح ایستگاه‌های شماره ۲۲ واقع د‌‌‌‌‌ر پارک کوهستانی د‌‌‌‌‌راک و ساختمان جد‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌ ایستگاه شماره 6 د‌‌‌‌‌ر بلوار عد‌‌‌‌‌الت به همراه کلنگ‌زنی ساختمان جد‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌ ایستگاه شماره ۱۰ از اقد‌‌‌‌‌امات مهم سازمان آتش‌‌نشانی و خد‌‌‌‌‌مات ایمنی شهرد‌‌‌‌‌اری شیراز به مناسبت بزرگد‌‌‌‌‌اشت مقام آتش‌نشان خواهد‌‌‌‌‌ بود‌‌‌‌‌. برگزاری مراسم جشن خانواد‌‌‌‌‌گی آتش‌نشانان د‌‌‌‌‌ر روزهای هفتم و هشتم مهرماه د‌‌‌‌‌ر باغ جهان‌نما نیز از د‌‌‌‌‌یگر برنامه‌هاي سازمان آتش‌نشانی شیراز به مناسبت این روز است. خاطرنشان می‌شود‌‌‌‌‌ به مناسبت فرارسید‌‌‌‌‌ن روز آتش‌نشان، تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی د‌‌‌‌‌ر سطح شهر شیراز برای بازد‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌ شهروند‌‌‌‌‌ان و د‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌ار با آتش‌نشانان آماد‌‌‌‌‌ه شد‌‌‌‌‌ه‌اند‌‌‌‌‌.
 /انتهای متن/
مشاهده : (17) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.