مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: ششمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی طلا،نقره، جواهر و گوهر سنگ ها از ديروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.
علی فرهادی افزود: یکی از ویژگی های بارز این صنعت ماهیت هنری آن است که آن را تبد ..." />
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تلألوی سیم و زر در سپهر نمایشگاه بین المللی فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197655554
1401/11/05

تلألوی سیم و زر در سپهر نمایشگاه بین المللی فارس

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: ششمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی طلا،نقره، جواهر و گوهر سنگ ها از ديروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.
علی فرهادی افزود: یکی از ویژگی های بارز این صنعت ماهیت هنری آن است که آن را تبدیل به هنر - صنعت طلا و جواهر کرده است؛ تلفیقی از صنعت و تکنولوژی با هنر صنایع دستی و زیبایی ها که منجر به خلق آثار فرهنگی نفیس و ارزشمند می شود. 
وی با بیان اینکه ایران بر خلاف سابقه چند هزار ساله، در بخش تولید و صادرات این صنعت از جایگاه لازم در جهان برخوردار نمی باشد، ادامه داد: با پر رنگ شدن نقش دانش بنیان ها و استفاده از دست آورد های علمی وفنی در مراحل مختلف می توان، قدرت رقابت و حضور در بازارهای جهانی را برای این هنرصنعت فراهم کرد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تصریح کرد: در این دوره 47 شرکت کننده در حوزه های ابزار آلات و تجهیزات مرتبط،مراکز آموزشی،سنگ های قیمتی،تولیدکنندگان صندوق های ایمنی و.... حضور دارند. فرهادی ادامه داد: این نمایشگاه در مساحت 6 هزار متر مربعی و با حضور فعالان این عرصه از استان های فارس،تهران،آذربایجان شرقی،اصفهان،مازندران،خراسان رضوی و شهرهای مشکین شهر و تربت حیدریه برپا شده است.
او بیان کرد: علاقه مندان تا روز جمعه هفتم بهمن ماه فرصت دارند،پس از دریافت بلیت از وبگاه شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرسwww.farsfair.irاز ساعت 16 تا 21 از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.
 /انتهای متن/
مشاهده : (42) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.