تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
متهم از فرزندان همکار شاکی بود :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197659147
1401/12/21

متهم از فرزندان همکار شاکی بود

رئیس پلیس فتا فارس از شناسایی مردی جوان که با ارسال پیام‌های تهدیدآمیز در بستر شبکه‌های اجتماعی برای شاکی و خانواده وي ایجاد مزاحمت می‌کرد، خبر داد. 

سرهنگ امیرحسین سلیمانی اظهار داشت: مردی 38 ساله با ارائه مرجوعه قضایی به پلیس فتا، مدعی بود فردی ناشناس در فضای مجازی با انتشار مطالب کذب و تهدیدآمیز در یکی از شبکه‌های اجتماعی قصد بدنام‌کردن من و خانواده‌ام را دارد كه رسیدگى به این پرونده ‌به ‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان قرار گرفت. وی گفت: پس از حضور شاکی، پرونده اولیه با هماهنگی مرجع قضايی تشکیل و با جمع‌آوری مدارک و مستندات مربوطه توسط کارشناسان پلیس فتا، سرانجام متهم مورد شناسایی قرار گرفت و به این پلیس احضار شد.  

این مقام انتظامي‌ با اشاره به اینکه متهم یکی از فرزندان همکار شاکی بود، گفت: وی در ابتدا منکر ارتکاب جرم خود شد، ولی پس از مواجهه با مدارک و مستندات احصاشده توسط کارشناسان این پلیس به جرم خود اعتراف و دلیل اقدامش را مشکلاتی که با شاکی و خانواده وي داشته است، عنوان کرد.

 رئیس پلیس فتا استان فارس افزود: برابر قانون هرگونه توهین، اهانت و یا پخش تصاویر شخصی افراد در فضای مجازی جرم محسوب شده و عواقب جبران‌ ناپذیری برای فرد به همراه دارد؛ لذا رعایت اخلاق در فضای سایبري و به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی امری مهم محسوب مي‌شود. 

سرهنگ سلیمانی خاطرنشان کرد: پلیس فتا به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir (بخش گزارش‌های مردمی) و یا با شماره 096380 با ما در میان بگذارند./انتهای متن/
مشاهده : (160) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.