تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دستگیری عاملان پرتاب كوکتل مولوتوف به حوزه علمیه سروستان :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197659676
1401/12/25

دستگیری عاملان پرتاب كوکتل مولوتوف به حوزه علمیه سروستان

فرمانده انتظامي سروستان از دستگيري عاملان پرتاب کوکتل مولوتوف و آتش‌سوزي عمدي حوزه علمیه این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ آرش بخشایی‌مطلق در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي وقوع آتش‌سوزي عمدی حوزه علمیه این شهرستان با استفاده از کوکتل مولوتوف، پيگيري موضوع جهت شناسايي متهمان در دستور کار ماموران انتظامي ‌قرار گرفت. وي افزود: ماموران انتظامي‌ با انجام اقدامات فني و استفاده از شگردهاي خاص پليسي، متهمان و محل اختفاي آنان را شناسایی كردند و اقدامات اولیه در خصوص دستگیری آنان صورت پذیرفت. 

فرمانده انتظامي ‌سروستان بيان داشت: ماموران پس از هماهنگی قضايی در يك عمليات غافلگيرانه دو نفر متهم که در آتش‌سوزی حوزه علمیه نقش داشتند را دستگير و هر دو پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضايی معرفي شدند. 

سرهنگ بخشایی‌مطلق افزود: آرامش و امنیت مردم و شهروندان خط قرمز پلیس است و کارکنان فراجا در انجام رسالتی که برعهده دارند، به‌صورت شبانه‌روزي در حال خدمت‌رسانی به مردم بوده و از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نمی‌كنند؛ لذا از شهروندان درخواست مي‌شود در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در راستای برخورد با مخلان نظم عمومي ‌سریعاً مراتب را از طریق 110 به پلیس منعکس كنند تا از هرگونه اقدام خرابکارانه جلوگیری و برخورد قاطع شود./انتهای متن/
مشاهده : (17) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.