تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
احداث پمپ بنزین و راه‌اندازی معاینه فنی خودروهای سبک در شهر صدرا :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197659921
1401/12/28

احداث پمپ بنزین و راه‌اندازی معاینه فنی خودروهای سبک در شهر صدرا

شهردار صدرا گفت: احداث پمپ بنزین در فاز ۲ صدرا و راه‌اندازی معاینه فنی خودروهای سبک از برنامه‌های سال آتی شهرداری صدراست.
بهزاد پرنیان در نشست خبری با اصحاب رسانه در پایان سال ۱۴۰۱ گفت: بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری صدرا ۳۰۰ میلیارد تومان بود که خوشبختانه با تلاش همه همکاران و سیاست‌گذاری‌های شورای اسلامی صدرا در ۱۰ ماهه اول سال محقق شد و لایحه متمم ۵۲۰ میلیون تومانی تصویب شد. 

شهردار صدرا ادامه داد: یکصد میلیارد تومان بودجه مازاد بودجه سال آینده ۶۰۰ میلیارد تومان بسته‌ایم که رقم بی‌نظیری است و نسبت به امسال دو برابر شده است. پرنیان اضافه کرد: 110 میلیارد تومان امسال به توسعه ماشین‌آلات عمرانی و حمل‌ونقل عمومی اختصاص یافت و در فارس موفق به اخذ اتوبوس یارانه‌ای از کشور شده‌ایم اما در صدرا 
۱۳ دستگاه از این اتوبوس و 3 اتوبوس آزاد و ۶ دستگاه مینی‌بوس یارانه‌ای دریافت کرده‌ایم. عزیزی، رئیس شورای اسلامی صدرا هم در این نشست گفت: با تعامل شهردار شیراز قرارداد یک پارک ۹ هکتاری در فاز ۲ و ساختمان شهرداری در فاز یک صدرا با قرارگاه خاتم‌الانبیا محقق شده است. وی افزود: برای هویت‌بخشی به شهر صدرا، نخستین جشنواره ادبی شهر صدرا اقدام خوبی توسط شهرداری صدرا بود و اداره‌کل ورزش و جوانان هم باید از حوزه ورزشی صدرا حمایت کند. 

عزیزی در خصوص اهدای پاداش به پرسنل شهرداری صدرا هم تصریح کرد: اهدای پاداش به کارکنان شهرداری صدرا باید هدفمند شود و پاداش‌ها به صورت عملکردی تعیین شود.  کشاورز، سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا هم گفت: سال آینده ۸۰۰هزار متر مربع آسفالت در صدرا به انجام خواهیم رساند و احداث ساختمان آتش‌نشانی برای شرق صدرا از دیگر برنامه‌های آتی صدرا خواهد بود. 
وی ادامه داد: برای نگهداری از سگ‌های بلاصاحب در یک کمپ در صدرا ۴ میلیارد تومان هزینه کرده‌ایم که پلاک‌کوبی می‌شوند و دو دامپزشک با تجهیزات و امکانات عقیم‌سازی را انجام می‌دهند و تنها شهرداری در فارس هستیم که اسلحه بیهوشی داریم. 

عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا هم گفت: بودجه سال آینده را ۶۰۰ میلیارد پیش‌بینی کردیم. در سال‌جاری ۳۰۰ میلیارد پیش‌بینی شده بود که با تلاش شهردار و با متمم بودجه، افزایش داشت. وی افزود: 80هزار مترمربع آسفالت خواهیم داشت و بلوارهای صدرا را از متمم بودجه آسفالت می‌کنیم./انتهای متن/
مشاهده : (19) بار
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.